niedziela, 8 grudnia 2013

Czym jest dla mnie blogowanie. ;)

Hej! Mamy dzisiaj dosyć fajną niedzielę,pogoda nawet ładna.Chociaż zimno.. :c Ale i słoneczko świeci.Przepraszam was,że post tak późno ale w tygodniu rzadko wchodzę z powodu,że jest dużo nauki. ;/ Teraz koniec semestru.Ostatni czas na poprawę testów,które nie wyszły za specjalnie.W tym semestrze trochę olałam sobie naukę,teraz tego żałuję,bo muszę poprawić kilka testów.Ale w przyszłym semestrze zamierzam się wziąć za naukę i nie popełniać tego samego błędu co teraz. :c

Więc przejdę już do tematu notki.W dzisiejszym poście chciałam napisać czym jest dla mnie blogowanie.W poście : "Brak pomysłów :c" , dostałam kilka pomysłów i chcę je wykorzystać,a między innymi takim pomysłem jest właśnie : "Czym jest dla mnie blogowanie. ;)" .  Post może być krótki bo za dużo na pewno nie napiszę.

Blogowanie jest dla mnie sposobem na nudę,ale też chcę blogować dla was.Ponieważ mam już sporo wyświetleń za co bardzo wam dziękuję. <3 Czyli,że ktoś czyta mojego bloga.Czasami mam komentarze od blogerek,których nie znam.Więc to bardzo motywuje mnie do dalszego blogowania.


                                                    Oki,więc żegnam się z wami.Do następnego posta.Pa <33

4 komentarze:

 1. Hahaha, serio weźmiesz się za naukę? XD <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak,zamierzam się wziąć.Trzymaj kciuki. ;/ <3 I nie śmiej się,lamusie. :*

   Usuń
 2. nauka , nauka , nauka , w sumie tylko to robie xD

  OdpowiedzUsuń